logo
 
 
 

Záchodové mísy - příslušenství

Nedílným příslušenstvím záchodové mísy je zejména prkénko. Ač se mu říká prkénko, je většinou vyrobeno z plastu. Je však možné zakoupit i opravdové dřevěné prkénko. Plast se používá zejména pro svoji jednoduchou údržbu, nízkou cenu a přitom splňuje všechny hygienické požadavky.
Dřevěná prkénka jsou vyráběna v pestré barevné škále od dřevěných vzorů až po vzory moderní čí tvořených na zakázku.
Na luxusních záchodech najdeme většinou prkénka porcelánová. Jsou vhodným doplňkem designové záchodové mísy a splňují veškeré nároky na hygienu i design. Mezi jejich nevýhodu lze však počítat fakt, že porcelán je studený.

Při výběru záchodového prkénka je nutné vzít v potaz tvar a rozteč šroubou pro jeho uchycení na záchodové míse. Je možné, že na Vaši mísu není možné prkénko sehnat. Řešením je univerzální prkénko. Je tedy vhodné při nákupu mísy v koupelnovém studiu objednat alespoň jedno prkénko navíc. Ušetříte si tím zbytečná zklamání.

Dalším příslušenstvím na toaletě je ventilátor. Ten slouží nejen k odsávání nepříjemných pachů, ale i k odvětrání vzniklé vlhkosti. Nabídka ventilátorů je velmi široká, od levných a hlučných, až po dražší velmi tiché ventilátory. V nabídce jsou i ventilátory speciálně určené k odsávání pachů přímo ze záchodové mísy. Liší se instalací, ale i připojením. Více informací naleznete v sekci články

 

Bookmark and Share

 
 
   
  NAVRCHOLU.cz