logo
 
 
 

Záchodové mísy - údržba

Záchodová mísa jako taková většinou neobsahuje žádné pohyblivé části. Lze tedy říct, že na záchodové míse není co by se mohlo porouchat. Přesto si ale naší údržbu a péči zaslouží.
Údržbu nevyžaduje ani nádržka na vodu. Nové modely jsou vyráběny s ohledem na dlouhou životnost, není nutné se tedy obávat časté demontáže zákrytu Vašeho závěsného WC.
Ve většině případů lze za údržbu považovat udržování záchodové mísy v čistotě a kontrolu jeji těsnosti. V případě, že voda protéká, doporučujeme tento problém co nejdříve odstranit. Ač se to nezdá, netěsným výpustním ventilem Vám za den vytečou desítky litrů vody zbytečně! Nevíte-li si rady s opravou, zavolejte svému instalatérovi či kontaktujte Vaše koupelnové studio, jistě Vám odborníka rádi doporučí. V současné době se výrobci sanitrní keramiky snaží údrbu svým zákazníkům co nejvíce ulehčit zaváděním nových technologií. Každý výrobce používá své know-how, ale jedná se vždy o povrchovou úpravu, která zrychlí stékání vody z povrchu mísy. Špína a vodní kámen se tedy mnohem hůře usazují na povrchu a tím se omezuje frekvence čištění a k čištění postačí slabší čistící prostředek.

 

Bookmark and Share

 
 
   
  NAVRCHOLU.cz